האם תשתיות רשת מחשבים חשובים ?

לעתים קרובות המרכיב שנשכח בארגון או בעסק הינו תשתיות רשת המחשבים, תשתית רשת כבלי מחשב שלך עלולים להיות כאב הראש הגדול ביותר שלך. תכנון, אדריכלות ועיצוב לבנייה או למשרד מפשטת את ניהול תשתיות רשת המחשבים, ויכולה לפטור את כאבי הראש היום-יומי ולפנות לכם זמן לניהול שלכם. טלפוניה שרותי תקשורת תספק לך תכנון אדריכלי מפורט לניהול תשתיות רשת המחשבים שלכם. תשתית אמינה עבור תעבורת נתונים, המומחיות שלנו תעזור לכם ביישום מערכת כבלים "שקופה", מובנית המאפשרת לך להתרכז בעניינים חשובים יותר, כגון: הפעלת הרשת.
 
בהתבסס על הצרכים הספציפיים של החברה או עסק שלך. עיצובי מערכת הכבלים המבניים שלנו:
 
    לאפשר ולהוסיף, מהלכים, ושינויים במהירות ובקלות.
    לאפשר צמיחה עם עלות מצטברת מינימאלית.
    להכיל מגוון רחב של תצורות חומרה תשתיות רשת.
    שילוב עם כל מערכת מחשב וטלפון כדי לאפשר גמישות מקסימלית.
    לנצל באיכות גבוהה, רכיבים מובילים בתעשייה עם אחריות יצרן מחמיר.
    לקבל תשתיות תקשורת מחשב בסטנדרטיים מהגבוהים בתעשייה כגון 7  CAT כבל תקשורת מעולה עם מקצבים גבוהים במיוחד בעל סיכוך כפול להגברת מהירות ה- DATA.
 
לפני ואחרי - תשומת לב לפרטים. גאוות ביצוע עדיין נחשבת שירותי התקנה! אשר כוללים הטמעה של כל עיצוב כבלים והתחזוקה שלנו משתרעת על מתן תמיכה עבור כל ההתקנות שלנו, כמו גם מתקנים תשתית Ethernet טיפוסית תהיה במקום במשך 20-30 שנים, וכי טכנולוגיות קריטיות כגון קול / טלפון (VoIP), ומעקב וידאו (וידאו מבוסס IP), שהותקנו באופן מסורתי על נחושת נפרדת ורשתות קואקסיאליים כעת נעשים חלק מתשתית רשת LAN, אנחנו מרגישים שזה יותר קריטי מאשר אי פעם כדי לבחור את שותף תשתית כבר מההתחלה.
 
אחד היתרונות הגדולים של עבודה עם טלפוניה שרותי תקשורת הינו המומחיות שלנו בניהול וביצוע הפרויקט. בתשתיות של סיבים או כבלים של תקשורת. הוא שאנחנו פתרון shop   one-stop, המומחיות שלנו לא נגמרת בבית בעת התקנת השקע בקיר. לאחר שנשלים את פרויקט הכבלים או הסיב, אנחנו לא נעזוב אותך ונספק לך אחריות התקנה בלעדית של חברת טלפוניה שרותי תקשורת אנחנו מומחים בתכנון, אינטגרציה, התקנה ותמיכה של פתרונות כוח וקירור. אנחנו שותף מוסמך  Premier סיסקו המתמחה תקשורת מאוחדת (VoIP), אלחוטי, ניתוב, מיתוג, וביטחון. תמכנו Avaya,  ו מערכות נוספות גם כן. בנוסף, אנחנו אינטגרטור מערכות. מה כל זה אומר לך היא כי אימון מאוחדת זו ומומחיות מאפשר לנו להביא פתרון מלא לשולחן כי אנחנו מבינים את מרכז הנתונים מן נחושת וסיבים, אל מתכות, מתלים כבל המסילה, אל הכוח ואת הצרכים קירור , לשילובם הסופי עם מערכות הקול והנתונים שלך, התשתית האלחוטית ומערכות VoIP. אנו שואפים לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים. וזה לא אומר שאתה צריך להיות ענק להתקשר אלינו, אנו שמחים לעבוד על פרויקטים קטנים ללקוחות רק צורך טיפה או שניים, כל הדרך עד רבי הקומות, מרכזי נתונים רבים פנים. כל לקוח הוא חשוב ומוערך כאן!
 
בדיקות ואישורים
אנשים רבים וחברות שונות טוענים שהם יודעים "להתקין" את רשת המחשבים, אך אינם מצליחים לבדוק בפועל לאישורה ולהפעלתה. טלפוניה שרותי תקשורת עם ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בתחום תשתיות תקשורת מחשבים תיתן את הפתרון המקצועי והיעיל ביותר בזמן נתון. כל שעליך לעשות הוא ליצור אתנו קשר! ואנו נתקין את תשתיות רשת המחשבים שלך במומחיות ובמסירות כמו שרק אנו יודעים ולאחר מכן מפעיל מומחה מטעמנו בודק את התשתיות
 
 
הטכנאים שלנו מומחי כבלי תקשורת. אנחנו לא עובדים עם בקבלנות משנה. את העבודה שלנו אנו מבצעים באופן מלא ואחראי. אנחנו מחפשים איכות גבוהה, מקצועיות, הכשרה והסמכה, ולאחר מכן להמשיך לאמן אותם להישאר מעודכנים של תקני התעשייה ודרישות ביצועים האחרונים מ BICSI, EIA / TIA, CompTIA, וכו 'אנו גאים מאוד בבית איכות גבוהה של הביצוע שאנו מספקים ואנחנו מגבים עם אחריות ביצוע למשך 3 שנים חינם.
 
טלפוניה שרותי תקשורת מספקת את השירותים הבאים: תשתיות תקשורת מחשבים, תשתיות תקשורת רשת, תיעוד של ציוד לקוח קיים. תיעוד מעגלים ומתקני קול ונתונים קיימים. תיאום עם ספקי ציוד. תכנון החלל ופיתוח עיצוב לחדרי ציוד חדש. מפרטים מקיפים עבור רצפות וניהול כבלים תקורה. מטריקס ציוד מלא המפרט כוח, ואת דרישות השטח. ציורים של Visio / CAD מראה פריסה של חדרי ציוד, ומדפי ציוד. עיצוב של כבלי סיבים ונחושת בתוך חדר התקשורת, ציוד מלא.
של נחושת הכבלים.
 
לקוחות לעתים קרובות שואלים מה הבדלים בין הסוגים השונים של כבל (כלומר: CAT6, CAT5, וכו '). בקיצור, ככל שהמספר גבוה יותר, כך הביצועים טובים יותר, ובהתאם לכך, תג המחיר. הסוגים הנפוצים ביותר של כבלים הם קטגוריה 5 (המשמשת בעיקר קול היום), 5E CATקטגוריה (הסוג הנפוץ ביותר של כבלים, המשמשת הוא קול ונתונים, וכן תומכים Ethernet Gigabit), וקטגוריות 6 CAT. לקוחות לפעמים לבקש קטגוריה 6 CATכי הם חושבים שזה דרישה Gigabit Ethernet, וזה לא ממש נכון. Gigabit Ethernet יכול לרוץ על כבלי קטגורית 5, לעומת זאת, קטגורית 6 תשיג ביצועים טובים. המפתח הוא רוחב פס כבל התומך.
 
קטגוריה 6 היא מדורגת ב 250MHz (ואת 6a הקטגוריה החדש מציין 500MHz), ואילו הקטגוריה 5E היא מדורגת ב 100MHz. תמיכת מגהרץ גבוהה מאפשרת כבלים כדי להתמודד עם הכמות הגדולה של רעש crosstalk המתרחשת על חוט כאשר מהר (כלומר: Gigabit ו 10G) חיבורים פועלים על החוט. כאשר אותות מנוהלים בתדר גבוה כי הכבלים לא דורג על, זה יכול לגרום לשגיאות וסטיות.
 
טלפוניה שרותי תקשורת הינה בין הוותיקות ביותר בתחום תשתיות רשת מחשבים. מספקת את שירותיה לשלל לקוחות קטנים ביתיים וגדולים. החברה מעסיקה טכנאים / הנדסאים / מהנדסים .מקצועיים במיוחד בתחום תשתיות סיבים אופטיים ובתקשורת מחשבים בכלל, המבצעים התקנת שרתים ושירותים נוספים באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.
.
אנו מאמינים  בקשר אישי ושוטף עם לקוחותינו תוך התחשבות מתמדת בצרכים השוטפים והעתידיים של כל לקוח, מציעה חברת טלפוניה שירותי תקשורת בע"מ פתרונות מתקדמים במיוחד, כדוגמת תשתיות סיבים אופטיים, לצד שירות מקצועי ויעיל.