התקנת חדרי מחשבים

התקנת חדרי מחשבים לשם מה ?
 
התקנת חדרי מחשבים הקמה איך עושים זאת ? מה צריך להכין  אנו נעבור על מס' גישות שונות להתקנת חדרי מחשבים לצורכי כיתת לימוד ,אוניברסיטאות , שרות לקוחות, חדרי מסחר ממוחשבים , וכו'

חדרי מחשבים מרכזים מספר רב של מחשבים. שמאפשרים למדריך להעביר את השיעור שלו און ליין זאת אומרת את מה שהמורה / מדריך רואה , גם התלמידים שלו רואים וכך הוא יכול להעביר את השיעור בצורה משותפת באמצאות חדרי מחשבים . אותו דבר גם לחדרי מחשבים לצורך מסחר בבורסה .

התקנת חדרי מחשבים לצורכי הדרכה , מסחר , לימוד.מה אנו צריכים ? איך עושים זאת ? נאמר, לצורך הדוגמא, שאנחנו מעוניינים להקים כיתה עם 20 עמדות תלמיד. לשם כך דרושים לנו 20 מחשבים חדישים, 20 מסכים, מקלדות ועכברים. כמובן שיש צורך לבנות עבורם שולחנות מיוחדים עם מקום למחשב, מקלדת ועכבר. 
עכשיו צריך לדאוג לתשתיות תקשורת  עבור כל מחשב יש להקים תשתית לרשת, כי הרי אין מחשב שלא מחובר כיום לרשת האינטרנט, וכמובן תשתית לחשמל עבור המחשב והמסך. בל נשכח שכל נקודות הרשת הללו מתחברות לארון תקשורת ובו פאנלים וציודי תקשורת שונים. 

התקנת חדרי מחשבים במקומות מסוימים משתמשים גם בשרת חזק, הן מהיבטי כוח עיבוד והן מהיבטי עמידות ושרידות, המאפשר למספר רב של תחנות להתחבר אליו ולבצע את עבודתן דרכו. על השרת מותקנות כל התוכנות הדרושות להדרכה. בחדרי מחשבים התחנות הרזות אלו הן עמדות "טיפשות" ללא יכולת עיבוד או עבודה עצמאית. הן תלויות אך ורק בשרת וביכולותיו. תחנות אלו מתחברות לשרת ועובדות כל אחת באופן עצמאי אך משתמשות במשאבי השרת לצורך פעולתן.
 
יתרונות – עבודה ריכוזית במקום אחד (השרת), עלות התחזוקה יורדת מכיוון שאין צורך לתחזק 20 מחשבים אלא רק את השרת (אין אפשרות לתחזק את העמדות הרזות אלא רק להחליפן), ברגע שמעוניינים לשדרג את חדר ההדרכה, לא צריך להחליף 20 מחשבים אלא רק לחזק את השרת או להחליפו. 

חסרונות – השרת הוא עקב אכילס של כל המערכת, אם הוא נופל אז כל החדר נפל. עלות השרת גבוהה מאוד וככל שרוצים עבודה מהירה וטובה יותר יש צורך בשרת חזק יותר, או שילוב של כמה שרתים ביחד. יש צורך ברכישת רישיונות יקרים עבור השרת וכן תחזוקתו דורשת טכנאי מחשבים מוסמך ומקצועי. .. 
 
  התקנת חדרי המחשבים משמשים כמרכז לתשתיות, ארונות המכילים תשתיות תקשורת, שרתים ושאר הרכיבים הנחוצים לתקשורת נתונים איכותית. כדי לשמור על מרכז כזה אשר פועל כהלכה, יש להקדיש תשומת לב ומחשבה לנושא קירור ומיזוג חדרי מחשב. בכדי לקרר את חדר המחשב כיאות יש לבצע תכנון לטווח ארוך, שמצד אחד יאפשר קירור אפקטיבי גם לאחר שדרוג שרתים, אך מצד שני יהיה אפקטיבי, לא בזבזני באנרגיה, ויאפשר גמישות תכנונית להמשך. ניתן לראות שהתקנת חדרי מחשבים מהווה קפיצת מדרגה טכנולוגית וכן מאפשרת חיסכון אדיר בכסף וכן ניצול מיטבי של המשאבים הנרכשים. גישה זו ניתנת ליישום בחדרי הדרכה, כפי שהוצע במאמר זה וכן בעסקים, מרכזי שרות לקוחות, חדרי מסחר (call centers), בתי קפה אינטרנט ועוד
 
. טלפוניה שרותי תקשורת הינה בין הוותיקות ביותר בתחום התקנת חדרי מחשבים מערכות תקשורת מחשבים,מערכות טלפוניה . מספקת את שירותיה לחברות גדלות וקטנות בארץ. החברה מעסיקה טכנאים / הנדסאים / מהנדסים .מקצועיים במיוחד בתחום רשתות תקשורת והטלפוניה ובתקשורת מחשבים בכלל, המבצעים התקנת שרתים מרכזיות ושירותים נוספים באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק..
 
אנו מאמינים  בקשר אישי ושוטף עם לקוחותינו תוך התחשבות מתמדת בצרכים השוטפים והעתידיים של כל לקוח, מציעה חברת טלפוניה שירותי תקשורת בע"מ פתרונות מתקדמים במיוחד, כדוגמת הקמת חדרי מחשבים לצד שירות מקצועי מהיר ויעיל