תשתיות מחשוב

לכל השרותים

תשתיות מחשוב

לכל השרותים

תשתיות מחשוב

לכל השרותים

תשתיות מחשוב

לכל השרותים

תשתיות מחשוב

מומחים לתשתיות מחשוב ,חדרי מחשבים

תשתיות מחשוב
תשתיות מחשוב מחשבים מלווים אותנו כמעט בכל היבטי החיים כיום, בייחוד בהיבט הארגוני והעסקי, אנו נעזרים בהם לשירותים שכיום נחשבים בסיסיים כגון אינטרנט ושליחת דוא"ל ועד שירותים מתקדמים שמשמשים ארגונים רבים ושאינם מקושרים ישירות אל מחשבים. על כל השירותים והיכולות האלו אחראיות תשתיות מחשוב. מחשבים שמהוות למעשה כיום חלק בלתי נפרד ומהותי ביותר מפעילות כל ארגון.
על מנת להפעיל תשתיות מחשוב, מתקדמות ומהירות כפי שקיים כיום יש צורך במרכז ניהול ראשי שמרכז אליו את כל המרכיבים הטכנולוגיים הרבים של המערכות השונות ומנתב את היכולות והשירותים השונים לכל רחבי הארגון על פי הצורך. זהו למעשה מרכז העצבים של תשתית התקשורת והמחשבים של הארגון, מרכז שנקרא אותו יכול להיות ארון תקשורת קטן בארגון קטן ועד אזור שלם בארגון הכולל תשתיות מחשוב מיוחדות לשמירה ואחסנת כל הציוד הממוחשב והטכנולוגי הראשי.
תשתיות מחשוב המשפיעות על כל היבט בארגון ,בעסק ,במשרד.
פעילות ארגונים כמעט בכל התחומים כיום עושה שימוש משמעותי ואף בלתי נפרד בתשתיות מחשוב עבור כל היבט בארגון, החל מהתנהלות שוטפת ובסיסית ועד יישום תהליכים אסטרטגיים וקביעת החלטות ברמות הגבוהות ביותר. ה- Data-Center מרכז את כל תשתיות התקשורת המרכזיות כגון שרתים, נתבים, רכזות, מחשבים מרכזיים

תשתיות תקשורת מחשבים בארגון, החל משימוש עם ארון תקשורת בסיסי בלבד ועד Data-Center משוכלל ועמוס, מאפשרות תקשורת יעילה יותר בין חלקים שונים בארגון, מתן גישה לרשת החיצונית והפנים ארגונית בכל עת, העברת נתונים ומידע בהיקפים גדולים ובמהירות ביעילות כלכלית ותפעולית, ניהול מערכות הגנה למיניהן באופן כולל ויעיל ביותר ועוד אין ספור שירותים ויכולות. בפועל ללא תשתיות תקשורת מחשבים מתקדמת שמתאימה לצרכי הארגון, הפעילות השוטפת תהיה משותקת ובהחלט הרבה פחות יעילה לטלפוניה שרותי תקשורת יש  למעלה מ25 שנות ניסיון בתשתיות מחשוב .
טלפוניה שרותי תקשורת הינה בין הוותיקות ביותר בתחום מערכות תקשורת מחשבים. מספקת את שירותיה לחברות גדולות בארץ. החברה מעסיקה טכנאים / הנדסאים / מהנדסים .מקצועיים במיוחד בתחום רשתות תקשורת מחשבים ובתקשורת מחשבים בכלל,
המבצעים התקנת שרתים ושירותים נוספים באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.
 
אנו מאמינים  בקשר אישי ושוטף עם לקוחותינו תוך התחשבות מתמדת בצרכים השוטפים והעתידיים של כל לקוח, מציעה חברת טלפוניה שירותי תקשורת בע"מ פתרונות מתקדמים במיוחד, כדוגמת תשתיות תקשורת, לצד שירות מקצועי מהיר ויעיל.