טלפוניה שרותי תקשורת | מרכזיות ip

ip-centrex
שימוש: המרכזיה החדשה של עולם העסקים המהווה תחליף מלא למרכזיה בעסק שלך מתאים למשרדים ובתי עסק. מרכזיה חכמה ומתקדמת בטכנולוגיית IP, שמהווה תחליף מלא למרכזייה בעסק, מקנה יעילות עסקית ברמות שלא נודעו בעבר, שירות IP-centrex מבטיח, שהמרכזייה והשירותים הנלווים סביבה יהיו עם מגוון תכונות המתאים לדרישות המתפתחות של העסק, תמיד בקדמת הטכנולוגיה, בעלות חודשית קבועה וידועה מראש. 


מרכזיות הIP של coral
coral ipx 800 - mid=size system
שימוש: ארגונים בינוניים.
קווי חוץ וקווי קישור רגילים או voip, עד שתי יחידות הרחבה - כל יחידת הרחבה מכילה 10 חריצים אוניברסאליים לכרטיסי ממשק לשלוחות פנים, קווי חוץ וקווי קישור רגילים או voip.

המרכזת תומכת בעד 720 מבואות, כרטיסי הממשק לשלוחות רגילות וספרתיות, לקווי חוץ וקווי קישור רגילים (tdm) זהים לכרטיסים שבשימוש משפחת ה- coral.


coral ipx 3000 - mid to lage system
שימוש: ארגונים גדולים.
המערכת ניתנת להגדלה ע”י שילטב של עד 16 יחדות. תומכת עד 3000 מבואות.

ניתן לשלב בה כל הרכב עפ”י צרכי הלקוח, של לכרטיסי ממשק לשלוחות פנים, קווי חוץ וקווי קישור רגילים או voip. המערכת מיועדת להתקנה במסד 19”


מרכזיות הip של נורטל
שימוש: לצרכים עסקיים ייחודיים.
 
meridian1-option 61c
שימוש: ארגונים גדולים עד 2000 משתמשים
למרכזייה יכולות לתקשורת מסורתית ולתקשורת voip.
 

meridian1-option 81c
שימוש: ארגונים גדולים ולמרכזי שירות כבדים עד
16,000 משתמשים. למרכזייה יכולות לתקשורת מסורתית ולתקשורת voip.

meridian1-option 11c
שימוש: מתאימה לעסק בינוני ולארגונים גדולים עם 60
 

ציוד אפשרי לחיבור במערכת.
1. טלפונים אנלוגיים רגילים (הטלפונים הפשוטים), שבחיבור החדש הופכים משלוחה רגילה לשלוחה חכמה.

2. טלפוני ip (בפרוטוקול יתרונות: יכולת שליטה טובה בממשק משתמש עם מסך הפעלה וחיווי על גבי הטלפון עצמו.

3. טלפוני תוכנה (software phone): על גבי מחשב נייח או מחשב כף ידואף מכשירי סלולר מתקדמים שמתחברים לרשת ומקבלים את מגוון התכונות של טלפון ip  רגיל בפרוטוקול sip.

4. טלפונים משולבי מצלמת וידאו: לשיחות ועידה.

5. מוצרי רשת ייעודיים לפי צרכי העסק: שלוחות, מתאמים סלולאריים, עמדות מוקדן \ מרכזן, שרתים שונים, מתגים, נתבים, ספקי כוח, חומת אש ומערכת אבטחה, אל פסק, מוצרי אלחוט המשלבים טלפוניה כמו wifi ובעתיד wimax, ועוד.succssesion 1000:
שימוש: ארגונים גדולים ולמרכזי שירות כבדים.
מערכת succssesion 1000 תוכננה כפתרון מלא לסביבה ארגונית בטלפונית ip. באמצעות המערכת, הארגון הופך לישות רווחית פעילה, המסוגלת לחזות מראש את צרכי הלקוחות ולספקם, בעזרת מידע רב ערך המגיע בזמן, מכל מקום בו הם נמצאים. בגרסה האחרונה(4.0), הוכנסה האפליקציה המתקדמת succssesion 1000e, מבוססת על מעבר cpp pentium, שמוסיפה ליכולת עיבוד השיחה ותומכת בעד 15,000 לקוחות ip לשרת אחד, המערכת משתלבת בסביבת המתגים של נורטל נטוורקס מסוג meridian ויוצרת רשת דיגיטאלית אחודה מבוססת ip השומרת על ערך ההשקעה הנוכחית בחומרה. נורטל נטוורקס מציעה מגוון של של מןצרי קישוריות ברשת המתוכננים לאחד בין קיימות, לבין סביבת succssesion מבוססת ip, כולל רשתות meridian1 הרחבת קישורים ip לסניפים מרוחקים.

התוכניות שלנו

מרכזיות ip
Telephonia | Major ip
מייל: office@amhsi.org
טלפון: 011.972.9.740.5705
פקס: 011.972.9.740.5934
כתובת: 78 Randall Avenue, Rockville Centre, NY 11570
שלחו לי מידע נוסף